atatürk

Kurallar geri

Hak ve Sorumluluklar Bildirimi
İşbu Hak ve Sorumluluklar Bildirimi (“Bildirim”, “Koşullar” ) ModernBursa.com İlkeleri’ne dayalı olarak hazırlanmış olup, kullanıcılarla ve ModernBursa.com ile etkileşimde bulunan diğer şahıslarla aramızdaki ilişkinin tabi olduğu hizmet koşullarımızdır. ModernBursa.com‘yı kullanarak ya da ModernBursa.com‘ya erişerek, zaman zaman güncellenen bu Bildirimi kabul etmiş sayılırsınız. Ayrıca, bu belgenin sonunda ModernBursa.com’nın nasıl çalıştığını anlamanıza yardımcı olacak kaynaklar bulacaksınız.

Gizlilik
Gizliliğiniz bizim için çok önemlidir. Veri Kullanımı İlkesi’ni, ModernBursa.com’yı kullanarak başkalarıyla nasıl paylaşımda bulunabileceğiniz, içeriklerinizi ve bilgilerinizi nasıl topladığımız ve kullanabileceğimiz hakkında önemli açıklamalar yapmak için tasarladık. Veri Kullanımı İlkesi’ni okumanızı ve verileri daha bilinçli kararlar almanıza yardımcı olacak şekilde kullanmanızı tavsiye ederiz.

İçeriklerinizi ve Bilgilerinizi Paylaşma
ModernBursa.com‘da paylaştığınız kombinlerin tamamı ModernBursa.com’nın mülkiyetindedir. Ayrıca:
Fotoğraflar gibi fikri mülkiyet hakları kapsamında bulunan içerikler için, tarafımıza, gizlilik ve uygulama ayarlarınıza tabi olan şu izni verirsiniz: Tarafımıza, ModernBursa.com’da ya da ModernBursa.com ile bağlantılı bir şekilde paylaştığınız fikri mülkiyet hakkı olan herhangi bir içeriği (Fikri Mülkiyet Lisansı) kullanmamız için münhasır olmayan, devredilebilir, alt lisans atanabilir, telifsiz, uluslararası bir lisans tahsis edersiniz. Fikri mülkiyet hakkı olan içeriğinizi ya da hesabınızı sildiğinizde, söz konusu içerik başkalarıyla paylaşılmadıysa veya bu kişiler tarafından silindiyse, bu Fikri Mülkiyet Lisansı’nın geçerliliği de sona erer.
Fikri mülkiyet hakkı olan içeriği sildiğinizde, söz konusu içerik, bilgisayardaki geri dönüşüm kutusunun boşaltılmasına benzer bir şekilde silinir. Ancak, silinen içeriğin makul bir zaman aralığı dahilinde yedek kopyalarda kalabileceğini kabul edersiniz (ancak bu bilgilere başkalarının ulaşması mümkün olmayacaktır).
Gizle ‘Kapalı’ ayarını kullanarak bilgi veya içerik yayınladığınızda, bu herkesin (ModernBursa.com dışından şahıslar dahil) bu bilgiye erişerek bu bilgiyi kullanmasına ve sizinle (yani adınız ve profil resminizle) ilişkilendirmesine izin verdiğiniz anlamına gelir.
ModernBursa.com hakkındaki görüşleriniz ve diğer önerileriniz bizim için her zaman çok önemlidir, ancak bunları kullandığımız takdirde size bir bedel ödeme yükümlülüğümüzün olmayacağını kabul edersiniz (sizin bunları sunma yükümlülüğünüzün olmadığı gibi).

Emniyet
ModernBursa.com’da verilerinizin emniyetli kalmasını sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız, ancak bunu yine de garanti edemeyiz. ModernBursa.com’nın emniyetli kalmasını sağlamak için aşağıdaki taahhütlerde bulunarak bize yardımcı olmanıza ihtiyaç duymaktayız:
ModernBursa.com‘da izin verilmeyen ticari iletişimler (spam gibi) yayınlamayacaksınız.
Önceden iznimizi almadan, otomatik araçlar (adres toplama botları, robotlar, spider ya da kazıyıcılar) kullanarak diğer kullanıcılara ait içerikleri veya bilgileri toplamayacak ya da ModernBursa.com’ya erişmeyeceksiniz.
ModernBursa.com‘da saadet zinciri gibi, yasalara uygun olmayan çok katlı pazarlama faaliyetlerinde bulunmayacaksınız.
Virüs ya da başka kötü niyetli kodlar yüklemeyecek
siniz.
Başka birine ait giriş bilgilerini istemeyecek veya başka birinin hesabına erişmeyeceksiniz.
Herhangi bir diğer kullanıcıyı rahatsız, tehdit ya da taciz etmeyeceksiniz.
Şu tür içerikler yayınlamayacaksınız: Nefret söylemleri, tehdit, pornografi, çıplaklık, görsel veya keyfi şiddet içeren içerikler.
İlgili yaş tabanlı kısıtlamalara uymadan, alkol, flört ya da yetişkinlere yönelik içerikler (reklamlar dahil) barındıran herhangi bir paylaşımda bulunmayacaksınız.
ModernBursa.com üzerinde bir yarışma, kampanya ya da çekiliş (“promosyon”) düzenler veya bunun tanımını yaparsanız, Promosyon Kurallarımıza ve ilgili tüm yasalara uyacaksınız.
ModernBursa.com’yı yasadışı, aldatıcı, kötü niyetli veya ayrımcı bir amaç doğrultusunda kullanmayacaksınız.
ModernBursa.com’nın düzgün bir şekilde çalışmasını engelleyecek, kapasitesini zorlayacak, yavaşlatacak ya da görünümü olumsuz etkileyecek hizmet engelleme saldırısında [DoS] veya sayfa oluşturma işlevine ya da diğer ModernBursa.com işlevlerine müdahale edecek eylemlerde bulunmayacaksınız.
İşbu Bildirimin ve ilkelerimizin ihlal edilmesine yönelik herhangi bir tavsiye ya da destek sağlamayacaksınız.

Kayıt ve Hesap Güvenliği
ModernBursa.com kullanıcıları gerçek adlarını ve bilgilerini vermektedir ve bunun böyle kalmasını sağlamak için yardımınıza ihtiyaç duymaktayız. Kayıt süreci ve hesap güvenliğinizin muhafaza edilmesine ilişkin tarafımıza verdiğiniz taahhütlerden bazıları şunlardır:
ModernBursa.com‘da yanlış kişisel bilgiler vermeyecek veya kendinizden başka birisi için kişinin iznini almadan hesap oluşturmayacaksınız.
Birden fazla kişisel hesap oluşturmayacaksınız.
Hesabınızı kapatırsak, iznimiz olmadan yeni bir hesap oluşturmayacaksınız.
Kişisel profilinizi kendi ticari kazancınız için kullanmayacaksınız.
13 yaşından küçükseniz ModernBursa.com’yı kullanmayacaksınız.
Suçu kanıtlanmış bir cinsel suçluysanız ModernBursa.com‘yı kullanmayacaksınız.
İletişim bilgilerinizin doğru ve güncel kalmasını sağlayacaksınız.
Şifrenizi paylaşmayacak, başkalarının sizin hesabınıza erişmesine izin vermeyecek veya hesabınızın güvenliğini tehlikeye düşürecek başka eylemlerde bulunmayacaksınız.
Hesabınızı (yönettiğiniz Sayfalar ) önceden yazılı iznimizi almadan, kimseye transfer etmeyeceksiniz.
Hesabınız için bir kullanıcı adı veya benzer bir tanıtıcı seçerseniz, uygun gördüğümüz takdirde bu kullanıcı adını kaldırma veya geri alma hakkını saklı tutarız (mesela, bir ticari marka sahibinin, bir kullanıcının gerçek adıyla yakından ilişkisi olmayan bir kullanıcı adı hakkında şikayette bulunduğu durumlarda).

Diğer Şahısların Haklarını Koruma
Diğer şahısların haklarına saygı duymaktayız ve sizden de aynısını beklemekteyiz.
ModernBursa.com’da üzerinde başkalarına ait hakları ya da yasaları ihlal eden herhangi bir içerik paylaşmayacak veya bu tür bir eylemde bulunmayacaksınız.
Bu Bildirimi ya da ilkelerimizi ihlal ettiğini düşünürsek, ModernBursa.com’da paylaştığınız herhangi bir içeriği ya da bilgiyi kaldırabiliriz.
Size, fikri mülkiyet haklarınızı korumaya yardımcı olacak araçlar sunuyoruz.
Başka birinin telif hakkını ihlal ettiği düşüncesiyle içeriğinizi silmemiz durumunda, söz konusu içeriğin yanlışlıkla silindiği kanısındaysanız, karara itiraz fırsatınız olacaktır.
Diğer kişilerin fikri mülkiyet haklarını sürekli ihlal ederseniz, hesabınızı uygun gördüğümüz takdirde kapatırız.
Marka Kullanım Kurallarımızda açıkça izin verilen durumlar veya bizden önceden yazılı izin
alındığı durumlar haricinde, telif haklarımızı veya ticari markalarımızı (ModernBursa.com, ModernBursa.com ) ya da karışıklığa neden olabilecek benzer markaları kullanmayacaksınız.
Kendi rızaları olmaksızın, kullanıcı olmayan kişilere e-posta daveti göndermeyeceksiniz.

Cep Telefonları ve Diğer Mobil Cihazlar
Mobil hizmetlerimizi şu anda ücretsiz olarak sunmaktayız, ancak operatörünüzün normal ücret ve tarifelerinin (kısa mesaj ücretleri ve tarifeleri gibi) yine de geçerli olacağını lütfen unutmayın.
Kullanıcıların, cihazlarını ModernBursa.com‘da görebildikleri tüm bilgilerle eşitlemeleri için gerekli izin ve tüm hakları veriyorsunuz.

ModernBursa.com APİ İçin Geçerli Özel Hükümler
Kullanıcıların internet sitenizdeki içerik ya da bağlantıları ModernBursa.com’da paylaşabilmeleri için, ModernBursa.com APİ kullanmanıza izin vermekteyiz.
ModernBursa.com’da bu bağlantıları ve içeriği kullanmamıza ve başkalarının da kullanmasına olanak tanımamıza izin vermektesiniz.
Bu Bildirimi ihlal edebilecek herhangi bir içerik barındıran ürünleri ModernBursa.com APİ ile paylaşmayacaksınız.
ModernBursa.com Tarafından Sunulan veya Geliştirilen Reklamlar ve Diğer Ticari İçerikler Hakkında
Hedefimiz kullanıcılarımız ve reklamcılar için değerli olan reklamlar ve ticari içerikler sunmaktır. Bunu gerçekleştirmemize yardımcı olmak için, aşağıdakileri kabul edersiniz:
Gizlilik ayarlarınızı kullanarak, adınızın ve profil resminizin sunduğumuz veya geliştirdiğimiz ticari, sponsorlu veya ilgili içeriklerle (beğendiğiniz bir ürün gibi) nasıl ilişkilendirilebileceğini sınırlandırabilirsiniz. Belirlediğiniz sınırlandırmalara tabi olarak, adınız ve profil resminizi söz konusu içerikle bağlantılı olarak kullanmamıza izin verirsiniz.
Size ait içerikleri ya da bilgileri, izniniz olmaksızın reklam verenlere vermeyiz.
Bazı hizmet ve iletişimlerin ödemeli olduğunu her zaman belirtmeyebileceğimizi kabul edersiniz.

Reklamverenler için Geçerli Özel Hükümler
Bir sipariş verdiğinizde, satın almak istediğiniz reklam türünü, harcamak istediğiniz tutarı ve teklifinizi tarafımıza bildireceksiniz. Siparişinizi kabul edersek, reklamlarınızı yayınlayacağız.
Siparişlerinizin ödemesini Ödeme Koşullarımıza uygun olarak yapacaksınız. Ödeyeceğiniz tutar, takip sistemlerimize dayanarak hesaplanacaktır.
Reklamlarınız, Reklam Kurallarımıza uygun olacaktır.
Reklamlarınıza ilişkin boyut, konum ve pozisyon hususları tarafımızca belirlenecektir.
Reklamlarınızın alacağı faaliyet miktarını (reklamlarınızın alacağı tıklanma sayısı gibi) garanti edemeyiz.
Reklamlarınıza tıklamaların nasıl yapıldığını kontrol edemeyiz. Belirli tıklama faaliyetlerini saptamaya ve filtrelemeye çalışan sistemlerimiz mevcut, ancak reklamların yayınlanma maliyetlerini etkileyebilecek tıklama dolandırıcılığı, teknik sorunlar veya potansiyel olarak geçersiz olan diğer tıklama faaliyetlerinden tarafımız sorumlu değildir.
Siparişinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, ancak reklam yayınının sona ermesi 24 saati bulabilir. Yayınlanan tüm reklamlara ilişkin ödemelerden tarafınız sorumlu olacaktır.
Siparişinizi tamamladıktan sonra, reklamınızı yayınlama iznimiz sona erecektir. Ancak kullanıcılar reklamınızla etkileşimde bulunduysa, bu kullanıcılar tarafından silinene kadar reklamınızın sitede kalabileceğini kabul edersiniz.
Reklamlarınızı ve bunlarla ilişkili içerik ve bilgilerinizi pazarlama ya da promosyon amaçları doğrultusunda kullanabiliriz.
Önceden yazılı iznimizi almadan, ModernBursa.com ile olan ilişkiniz hakkında her
hangi bir basın bülteni ya da benzeri bir kamu bildirisi yayınlamayacaksınız.
Herhangi bir reklamı herhangi bir nedenle reddedebilir veya kaldırabiliriz.
Başkasının adına reklam yayınlıyorsanız, aşağıdakiler dahil olmak üzere bu reklamları yayınlama izninizin olması gerekmektedir:
Reklam sahibini bu Bildirimin bağlayıcı kapsamı altına sokacak yasal yetkiye sahip olduğunuzu taahhüt edersiniz.
Temsil ettiğiniz reklam sahibinin bu Bildirimi ihlal etmesi halinde, söz konusu ihlalden sizi sorumlu tutabileceğimizi kabul edersiniz.

Yazılımlar için Geçerli Özel Hükümler
Tek başına yazılım ürünü veya tarayıcı eklentisi gibi yazılımlarımızı indirirseniz, zaman zaman yazılımı iyileştirmek, yükseltmek ve daha fazla geliştirmek için yazılım tarafından yükseltmeler, güncellemeler ve ek özellikler indirilebileceğini kabul etmiş olursunuz.
Bir açık kaynak lisansı altında açıkça izin verilmediği veya size açık yazılı izin vermediğimiz takdirde, yazılımımızı değiştiremez, türevlerini oluşturamaz, kaynak koda dönüştüremez veya bir başka şekilde bizden kaynak kod çekmeye çalışamazsınız.

Fesih
İşbu Bildirim’in özünü ya da metnini herhangi bir şekilde ihlal etmeniz ya da tarafımızı bir risk veya başka bir muhtemel hukuki yaptırıma maruz bırakmanız durumunda, ModernBursa.com‘yı size sunmaya kısmi olarak ya da bütünüyle son verebiliriz. Bu durumu tarafınıza e-posta yoluyla ya da hesabınıza erişim sağlamayı bir sonraki deneyişinizde bildireceğiz. Ayrıca dilediğiniz zaman hesabınızı deaktif edebilirsiniz. Bu tür durumlarda işbu Bildirim feshedilecek, hükümler geçerliliğini korumaya devam edecektir:

İhtilaflar
Bu Bildirim ya da münhasıran ModernBursa.com ile ilişkili olarak ya da bunlardan kaynaklı olarak meydana gelen herhangi bir dava nedeni ya da ihtilaf (dava konusu), T.C. İstanbul mahkemelerinde çözümlenecektir. Hem bu Bildirim, hem de tarafınız ve bizim tarafımız arasında meydana gelebilecek herhangi bir dava konusu, yasa hükümlerinin çakışmasına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabi olacaktır.
ModernBursa.com üzerinde size ait faaliyetler, içerik ve bilgilerle ilişkili olarak herhangi bir şahsın, tarafımıza size karşı bir dava konusu getirmesi halinde, söz konusu dava konusuyla ilgili oluşabilecek tüm hasar, ziyan ya da herhangi bir harcamaya karşı (makul hukuki ücretler ve giderler dahil) tarafımızı beri kılacak ve tarafımızın bu hasarlara karşı sorumlu tutulmayacağını garanti edeceksiniz. Kullanıcı davranışlarına ilişkin kurallar belirlememize rağmen, kullanıcıların ModernBursa.com’da eylemlerini kontrol etmiyoruz veya yönlendirmiyoruz ve kullanıcıların ModernBursa.com’da aktardığı ya da paylaştığı içerik ve bilgilerden sorumlu değiliz. ModernBursa.com’da karşılaşabileceğiniz herhangi bir saldırgan, uygunsuz, müstehcen, kanunlara aykırı ve başka bir biçimde uygunsuz içerik ya da bilgiden tarafımız sorumlu değildir. Herhangi bir ModernBursa.com kullanıcısının çevrimiçi ya da çevrimdışı davranışlarından sorumlu değiliz.
ModernBursa.com’YI SÜREKLİ SORUNSUZ ÇALIŞIR DURUMDA, VİRÜSSÜZ VE EMNİYETLİ TUTMAYA ÇALIŞIYORUZ, ANCAK ModernBursa.com’YI KULLANIRKEN KARŞI KARŞIYA KALABİLECEĞİNİZ RİSKLER TAMAMEN SİZİN SORUMLULUĞUNUZDA OLACAKTIR. ModernBursa.com HERHANGİ BİR ZIMNİ YA DA SARİH GARANTİ OLMAKSIZIN, OLDUĞU GİBİ SUNULMAKTADIR (PAZARLANABİLİRLİK GARANTİLERİ, ÖZEL BİR AMACA UYGUN BULUNMA VE İHLAL ETMEME GARANTİSİ BU KAPSAMDADIR, ANCAK KAPSAM BUNLARLA SINIRLI DEĞİLDİR). ModernBursa.com’NIN HER ZAMAN GÜVENLİ, GÜVENİLİR VE HATASIZ OLACAĞINI VE Mod
ernBursa.com
’NIN HER ZAMAN KESİNTİLER, GECİKMELER VEYA BOZUKLUKLAR OLMADAN ÇALIŞACAĞINI GARANTİ ETMİYORUZ. ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARA AİT FAALİYETLER, İÇERİK, BİLGİ VEYA VERİLERDEN ModernBursa.com SORUMLU DEĞİLDİR; BİZİ, DİREKTÖRLERİMİZİ, MEMURLARIMIZI, ÇALIŞANLARIMIZI VE ARACILARIMIZI, BİLİNEN VEYA BİLİNMEYEN, HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ ŞAHSA KARŞI AÇMIŞ OLDUĞUNUZ BİR DAVA KONUSUNDAN DOĞAN VEYA BU TÜR BİR DAVA KONUSUYLA İLİŞKİLİ HERHANGİ BİR TALEPTEN VE HASARDAN İBRA EDERSİNİZ. ModernBursa.com’NIN YÜKÜMLÜLÜĞÜ, YÜRÜRLÜKTEKİ YASA ÇERÇEVESİNDE İZİN VERİLEN EN GENİŞ ÖLÇÜ İLE SINIRLI OLACAKTIR.

Türkiye Cumhuriyeti Sınırları Dışındaki Kullanıcılar için Geçerli Özel Hükümler
Herkes için tutarlı standartlar bulunduran bir moda topluluğu yaratmak için uğraşıyoruz, ancak aynı zamanda yasalara uyulmasını da sağlamaya çalışıyoruz. Aşağıdaki hükümler Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışından ModernBursa.com ile etkileşimde bulunan kullanıcılar ve kullanıcı olmayanlar için geçerlidir:
Kişisel verilerinizin, Türkiye Cumhuriyeti dahilinde aktarılmasına ve işlenmesine izin verirsiniz.

Tanımlar
ModernBursa.com” ifadesi kapsamında, aşağıda sıralananlar üzerinden sunmakta olduğumuz özellik ve hizmetler yer alır: (a) www.ModernBursa.com internet sitesi ve ModernBursa.com markası ya da ortaklığı kapsamındaki diğer tüm internet siteleri (alt etki alanları, uluslararası sürümler, gereçler ve mobil sürümler dahil); (b) Platformumuz; (c) Beğen düğmesi, Paylaş düğmesi gibi sosyal eklentiler ve diğer benzer olanaklar ve (d) şu anda mevcut olan ya da gelecekte geliştirilecek diğer ortamlar, yazılımlar cihazlar ya da ağlar.
“Bilgi” ifadesi kapsamında, ModernBursa.com ile etkileşimde bulunan kullanıcıların ve etkileşimde bulunmayan kişilerin eylemleri dahil sizin hakkınızdaki gerçekler ve diğer bilgiler yer alır.
“İçerik” ifadesi kapsamında, siz ve diğer kullanıcıların ModernBursa.com üzerinden paylaştığı ancak bilgiler kapsamına girmeyecek her şey yer alır.
“Veri”, “kullanıcı verileri” veya “kullanıcıların verileri” ifadesi kapsamında, sizin veya üçüncü şahısların ModernBursa.com’dan alabileceği içerikler ve bilgiler yer alır.
“Gönderi” ifadesi kapsamında, ModernBursa.com’da yayınladığınız ya da ModernBursa.com’yı kullanarak sunduğunuz gönderiler yer alır.
“Kullanım” ifadesi kapsamında, söz konusu içerik, bilgi veya verilerin kullanımı, kopyalanması, sergilenmesi, görüntülenmesi, dağıtılması, değiştirilmesi, çevirisinin yapılması ya da bunları temel alarak yeni içerik, bilgi veya verilerin oluşturulması yer alır.
“Aktif kayıtlı kullanıcı” ifadesi kapsamında, son 30 gün içerisinde ModernBursa.com’ya en az bir defa giriş yapmış kullanıcılar yer alır.

Diğer
Bu Bildirim sizinle ModernBursa.com İnternet Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.arasında bir sözleşmedir. “Bize”, “bizi”, “biz” ve “bizim” ifadeleri, hangisinin geçerli olduğuna bağlı olarak ModernBursa.com İnternet Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.’dir
İşbu Bildirim, taraflar arasında ModernBursa.com ile ilgili sözleşmenin tamamını teşkil etmekte ve bundan önce yapılmış tüm sözleşmelerin yerini almaktadır.
Bu Bildirime bağlı herhangi bir kısmın yürütülemez olduğu tespit edilirse, geriye kalan kısım yürürlükte kalacak ve geçerliliğini korumaya devam edecektir.
Bu Bildirime bağlı herhangi bir kısmı yürütme konusunda başarısız olmamız halinde, bu durum bir feragat olarak kabul edilmeyecektir.
Bu Bildirim üzerinden yapılacak herhangi bir
değişiklik ya da feragat, tarafımızca yazılı olarak yapılmalı ve imzalanmalıdır.
İşbu Bildirim kapsamındaki haklarınızın veya yükümlülüklerinizin hiçbirini, tarafımızdan izin alınmaksızın başkasına devretmeyeceksiniz.
Herhangi bir birleşme, iktisap, varlık satışı ya da yasa veya diğer bir hükmün işletilmesi ile bağlantılı olarak, işbu Bildirim kapsamındaki hak ve yükümlülüklerimizin tamamı, tarafımızca serbest bir şekilde devredilebilir.
İşbu Bildirim kapsamındaki hiçbir husus, yasalarla uyumlu hareket etmemizi engellemeyecektir.
İşbu Bildirim, herhangi bir üçüncü şahsın lehine hak sağlamayacaktır.
Size açık bir şekilde verilmemiş tüm haklar saklı tutulmaktadır.
ModernBursa.com’yı kullanırken veya ModernBursa.com’ya erişirken yürürlükteki tüm yasalara uyumlu hareket edeceksiniz.

Topluluk Standartları
ModernBursa.com, moda severlere markaları ve ürünleri yakından takip etme kombin oluşturma ve paylaşımda bulunmakla birlikte stil önerileri alma ve trend oluşturma hakkını tanımaktadır. ModernBursa.com‘da gerçekleşen konuşmalar ve burada ifade edilen fikirler, ModernBursa.com‘u kullanan insanların çeşitliliğini yansıtır.
Küresel bir toplumun ihtiyaçlarını ve ilgi alanlarını dengelemek için, ModernBursa.com bu sayfada açıklanan toplululuk standartlarına uygun ifadeleri korur.
Lütfen bunları gözden geçirin. Topluluk standartları ne tür ifadelerin kabul edilir olduğunu ve hangi tür içeriklerin şikayet edilebileceğini ve siteden kaldırılabileceğini anlamanıza yardımcı olacaktır.

Şiddet ve Tehdit
Emniyet ModernBursa.com‘un en önemli önceliğidir. Başkalarını tehdit edemez veya zarar veremezsiniz ve gerçek hayatta gerçekleşecek şiddet eylemleri organize edemezsiniz. Ciddi bir fiziksel zarar olasılığı veya kamu güvenliğine yönelik bir tehdit algıladığımızda, içeriği kaldırırız ve konuyu emniyet teşkilatına bildirebiliriz. Ayrıca hırsızlık ve vandallık dahil, başkalarına maddi zarar veren veya verebilecek eylemleri yücelten, planlayan veya kutlayan içerikler yasaktır.

Kendine zarar verme
ModernBursa.com kendine zarar tehditlerini çok ciddiye almaktadır. Kendi kendini yaralama, yeme bozukluğu veya uyuşturucu kullanımını yücelten veya teşvik eden tüm içerikleri kaldırırız. Ayrıca tehlikedeki kişilere destek sağlamak için dünyanın pek çok ülkesindeki intiharı önleme kuruluşlarıyla işbirliği yapmaktayız.

Zorbalık ve Taciz
ModernBursa.com zorbalığa ve tacize hoşgörü göstermez. Kullanıcıların kamuya mâl olmuş konular ve insanlar hakkında serbestçe konuşmasına izin veriyoruz ancak özel bireylere yönelik kötü niyetli davranışlara ilişkin şikayetlerde harekete geçmekteyiz. İnsanlara sürekli olarak istemedikleri arkadaşlık istekleri ve mesajlar göndermek bir çeşit tacizdir.

Nefret Söylemi
ModernBursa.com nefret söylemine izin vermez. Fikirlerin, kurumların, olayların ve uygulamaların tartışılmasını teşvik etmemize karşın, birine ırkından, etnik kökeninden, ulusal kökeninden, dini inancından, cinsel kimliğinden, cinsiyetinden, cinsel tercihinden, sakatlığından veya sağlık durumundan dolayı saldırmak koşullarımıza kesinlikle aykırıdır.

Görsel İçerik
Moda severler fotoğraf paylaşmak için ModernBursa.com‘u kullanabilir. Nü fotoğrafların modanın doğal bir parçası olduğunu anlıyoruz ancak çok farklı insanlardan oluşan bir toplumda dengeyi tutturmak şarttır. Porno amaçlı görüntüleri paylaşmak yasaktır.
Çıplaklık ve Pornografi ModernBursa.com‘un pornografik içerikleri
n paylaşılmasına karşı katı ilkeleri vardır ve görüntülerdeki çıplaklığa sınırlamalar getirmiştir. Öte yandan, Michelangelo Mikelanjelo (Mikelanjelo)’nun Davut heykelinin fotoğraflarından çocuk emziren kadınlara ait aile fotoğraflarına, insanların kendileri için manevi öneme sahip içerikleri paylaşma hakkına sonuna kadar saygı duyuyoruz.

Kimlik ve Gizlilik
ModernBursa.com gerçek insanlar gerçek kimliklerini kullanarak bağlantı kurar ve paylaşımda bulunur. Bu anlayış insanların sorumlu davranmasına yardımcı olur ve herkes için bir güven ortamı yaratır. Bir başkasının kimliğine bürünmek, birden fazla hesaba sahip olmak veya yetkiniz olmadığı halde bir kuruluşu temsil etmek bu güveni tehdit eder ve ModernBursa.com‘un koşullarını ihlal eder. Son olarak, başkalarının kişisel bilgilerini yayınlamanıza izin verilmez.

Fikri Mülkiyet
Bir şeyi ModernBursa.com‘ta paylaşmadan önce, lütfen bunu paylaşmaya hakkınız olduğundan emin olun. Telif haklarına, ticari markalara ve diğer yasal haklara saygı göstermenizi rica ediyoruz.

Şifre Tuzakları ve Spam
Üyelerimizin emniyetini çok ciddiye alıyor ve gizliliklerini veya güvenliklerini tehdit eden girişimleri önlemeye çalışıyoruz. Ayrıca, kendilerinden izin almadan üyelerimizle ticari amaçlı iletişime geçmemenizi rica ediyoruz.

Kötüye Kullanımı Şikayet Etme
ModernBursa.com‘ta koşullarımızı ihlal ettiğini düşündüğünüz bir içerik görürseniz, bunu bize şikayet etmelisiniz. Şikayet ettiğiniz içeriğin siteden kaldırılacağının bir garantisi olmadığını lütfen aklınızda bulundurun.
Topluluğumuzdaki üyelerin çeşitliliği nedeniyle, size ters gelen veya sizi rahatsız eden bir şey, siteden kaldırılmasını veya engellenmesini gerektiren kriterleri karşılamıyor olabilir. Bundan dolayı, gördüğünüz şeyler üzerinde kişisel kontroller de sunuyoruz. Bu kontroller sayesinde sizi rahatsız eden insanları, sayfaları ve uygulamaları kendilerinin haberi olmadan kolayca gizleyebilir veya engelleyebilirsiniz..

1Z0-529 00M-624 Exam PDF HP0-M55 IT Exam 646-393 642-291 Certification HH0-005 Dumps HP0-402 VCE 920-331 VCE C_BITWF_73 Exam 000-M38 PDF C2090-418 Exam PDF E20-260 ST0-119 Dumps HP2-ABC VCE 1D0-538 VCE 000-153 PDF 1Z1-553 IT Exam 000-123 Certification P2070-048 PDF 250-270 000-644 IT Exam 1Z1-540 Exam 1D0-510 IT Exam 1Z1-599 Certification P6040-017 Dumps C_HANASUP_1 IT Exam APP-101 ML0-220 HP0-M92 250-101 IT Exam HP0-336 Exam ACSO-IPG-CTT-2011-02 FCGIT PDF C8060-350 Exam C2140-046 1Z1-853 000-765 VCE RH131 VCE 70-342 Certification HC-012-211-CHS Certification 9A0-388 IT Exam 1Z0-061 IT Exam 920-163 IT Exam HP0-173 VCE C2010-654 Dumps 650-251 Exam HPE0-J76 Dumps 1Y0-264 000-377 Dumps 200-155 PDF ACMP3.3 VCE M8010-238 Exam PDF 650-026 Exam 050-849 642-272 Exam 6103 IT Exam 250-503 Exam C2090-620 Exam PDF 000-201 Exam GED-Science Dumps A01-250 PDF 640-822TL PDF ZJN0-355 HP0-M201P Exam 000-N40 Exam PDF 920-249 000-900 Certification C2010-574 Certification

© 2018 Modernbursa I Sorumluluk Beyanı ve Telif Hakları I Kurallar I Gizlilik Fomara Bursaspor Katlı Otoparkı Yanı Osmangazi / BURSA
Modern Bursa Dershanesi